«Βλέπεις-ζεις-δημιουργείς»: ένα σχέδιο δράσης με επισκέψεις και παρεμβάσεις σε σχολεία της Πρωτοβάθμιας και της Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Δράμας με σκοπό την προώθηση του εθελοντισμού, της ανιδιοτέλειας και της αλληλεγγύης.
![](https://wallofkindness.gr/wp-content/uploads/2019/04/DSC_1831-scaled.jpg)
«Βλέπεις-ζεις-δημιουργείς»: ένα σχέδιο δράσης με επισκέψεις και παρεμβάσεις σε σχολεία της Πρωτοβάθμιας και της Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Δράμας με σκοπό την προώθηση του εθελοντισμού, της ανιδιοτέλειας και της αλληλεγγύης.