Το Σωματείο μας διοργανώνει για 3η συνεχόμενη χρονιά την πασχαλινή δράση “Με της καρδιάς το φως IIΙ”. Οι εθελόντριες του Σωματείου μας, με αίσθημα δημιουργικότητας, φιλοτέχνησαν και φέτος τη χειροποίητη πασχαλινή συλλογή που αποτελείται από:
Α) Χειροποίητες αρωματικές λαμπάδες σε 20 διαφορετικά σχέδια για παιδιά και ενήλικες σε ειδική συσκευασία δώρου.
Β) Ξύλινα φαναράκια διακοσμημένα με όμορφα υλικά για τους μικρούς μας φίλους, στα οποία μπορούμε να γράψουμε το όνομα του παραλήπτη.
Γ) Υφασμάτινα πουγκιά με χειροποίητα μπισκότα βουτύρου φτιαγμένα από αγνά υλικά, διακοσμημένα με πασχαλινά σχέδια ζαχαρόπαστας και με δυνατότητα να αναγράψουμε πάνω κάποια ευχή ή το όνομα του παραλήπτη!
Επιλέγοντας ένα πασχαλινό δώρο από τη χειροποίητη πασχαλινή συλλογή μας, δίνετε χαρά σε ένα αγαπημένο σας πρόσωπο βοηθώντας ταυτόχρονα κάποιον συνάνθρωπο μας σε ανάγκη και στηρίζοντας το έργο του Σωματείου μας.
![](https://wallofkindness.gr/wp-content/uploads/2023/03/1.-Πουγκί-1024x1024.png)
![](https://wallofkindness.gr/wp-content/uploads/2023/03/2α.-Φαναράκι-ροζ-1024x1024.png)
![](https://wallofkindness.gr/wp-content/uploads/2023/03/2β.-Φαναράκι-μπλε-1024x1024.png)
![](https://wallofkindness.gr/wp-content/uploads/2023/03/3.-Χειριστήριο-1024x1024.png)
![](https://wallofkindness.gr/wp-content/uploads/2023/03/4.-Σκύλος-1024x1024.png)
![](https://wallofkindness.gr/wp-content/uploads/2023/03/5.-Γάτα-1024x1024.png)
![](https://wallofkindness.gr/wp-content/uploads/2023/03/6.-Όπως-παλιά-1024x1024.png)
![](https://wallofkindness.gr/wp-content/uploads/2023/03/7.-Μονόνερος-μακραμέ-1024x1024.png)
![](https://wallofkindness.gr/wp-content/uploads/2023/03/8α.-Χίπισσα-1024x1024.png)
![](https://wallofkindness.gr/wp-content/uploads/2023/03/8β.-Χίπης-1024x1024.png)
![](https://wallofkindness.gr/wp-content/uploads/2023/03/9.-Δεινόσαυρος-1024x1024.png)
![](https://wallofkindness.gr/wp-content/uploads/2023/03/10.-Αλεπού-1024x1024.png)
![](https://wallofkindness.gr/wp-content/uploads/2023/03/11.-Μικρός-πρίγκιπας-1024x1024.png)
![](https://wallofkindness.gr/wp-content/uploads/2023/03/12.-Από-άλλον-πλανήτη-1024x1024.png)
![](https://wallofkindness.gr/wp-content/uploads/2023/03/13.-Λεβάντα-1024x1024.png)
![](https://wallofkindness.gr/wp-content/uploads/2023/03/14α.-Μονόγραμμα-ροζ-1024x1024.png)
![](https://wallofkindness.gr/wp-content/uploads/2023/03/14β.-Μονόγραμμα-μπλε-1024x1024.png)
![](https://wallofkindness.gr/wp-content/uploads/2023/03/15.-Αβγό-Φετα-1024x1024.png)
![](https://wallofkindness.gr/wp-content/uploads/2023/03/16α.-Φτου-φτου-ροζ-1024x1024.png)
![](https://wallofkindness.gr/wp-content/uploads/2023/03/16β.-Φτου-φτου-μπλε-1024x1024.png)
![](https://wallofkindness.gr/wp-content/uploads/2023/03/17.-love-1024x1024.png)
![](https://wallofkindness.gr/wp-content/uploads/2023/03/18.-Bunny-tails-1024x1024.png)
![](https://wallofkindness.gr/wp-content/uploads/2023/03/19.-Μίνιμαλ-1024x1024.png)
![](https://wallofkindness.gr/wp-content/uploads/2023/03/20.-Μονόκερος-Ξύλινος-1024x1024.png)
![](https://wallofkindness.gr/wp-content/uploads/2023/03/21.-Ευχές-1024x1024.png)
![](https://wallofkindness.gr/wp-content/uploads/2023/03/22.-Δέντρο-Ζωής-1024x1024.png)
![](https://wallofkindness.gr/wp-content/uploads/2023/03/Συσκευασία-λαμπάδων-1024x1024.png)